Kelkit Gündem

15 Temmuz’u UNUTMAYACAĞIZ

Güçlü Türkiye’yi hep birlikte emin adımlarla yürüyerek, ilelebet yaşatacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bundan 4 yıl önce 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişiminde bulunan FETÖ’nün bu hainliğini unutmadık, unutturmayacağız. Anadolu’nun kapılarının açıldığı 1071’ de, İstanbul’ un Fethi 1453’ te,Çanakkale 1915’ te, İstiklal Savaşı’nda vatan ve millet bilinciyle bu kutsal vatanın ilelebet bizlerin olacağını […]

15 Temmuz’u UNUTMAYACAĞIZ
15 Temmuz 2020 - 17:10 'de eklendi.

Güçlü Türkiye’yi hep birlikte emin adımlarla yürüyerek, ilelebet yaşatacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bundan 4 yıl önce 15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişiminde bulunan FETÖ’nün bu hainliğini unutmadık, unutturmayacağız. Anadolu’nun kapılarının açıldığı 1071’ de, İstanbul’ un Fethi 1453’ te,Çanakkale 1915’ te, İstiklal Savaşı’nda vatan ve millet bilinciyle bu kutsal vatanın ilelebet bizlerin olacağını tüm cihana kahraman ecdadımız açıkça ilan etmiştir.
Kahraman milletimiz, 15 Temmuz darbe girişiminin engellenmesinde de aynı iman ve inançla canları pahasına aziz vatanımızı korudu.
Teröristler bu girişimle millî iradeyi saf dışı bırakmayı ve demokrasiyi, özgürlükleri engellemeyi hedefliyordu. Ancak basiretli ve ferasetli aziz milletimiz gönlündeki iman ve vatan aşkı ile gereken cevabı 15 Temmuz gecesi vermiş ve ilelebet de vermeye devam edecektir”
Bu düşüncelerle 15 Temmuz darbe girişimini bir kez daha şiddetle kınıyor, lanetliyorum. Rabbim, hainlere bir daha fırsat vermesin.
Bu uğurda şehadet şerbetini içen, yüreği iman, sevdası bayrak olan tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar dilerken, Gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız” MURAT AKIN

MURAT AKIN

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER