Kelkit Gündem

Birkez Olsun Vekillik Yapın

Kelkit ilçesine Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kurulmasını isteyen vatandaşlar,haklı taleplerinin yerine getirilmesi için milletvekillerine seslendiler.  Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Gümüşhane’de bulunduğunu ve tek olduğunu ifade eden vatandaşlar,  Kelkit İlçesi’nde yaşayan vatandaşların  da halen bu merkezde tedavi gördüğünü ifade ettiler.  Konu ile ilgili olarak Gazetemize gelerek görüşlerini dile getiren vatandaşlar ” Hastanemizde bulunan diş […]

Birkez Olsun Vekillik Yapın
16 Eylül 2019 - 8:20 'de eklendi.

Kelkit ilçesine Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Kurulmasını isteyen vatandaşlar,haklı taleplerinin yerine getirilmesi için milletvekillerine seslendiler.

 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Gümüşhane’de bulunduğunu ve tek olduğunu ifade eden vatandaşlar,  Kelkit İlçesi’nde yaşayan vatandaşların  da halen bu merkezde tedavi gördüğünü ifade ettiler.

 Konu ile ilgili olarak Gazetemize gelerek görüşlerini dile getiren vatandaşlar ” Hastanemizde bulunan diş polikliniği  yeterli performansı gösteremiyor. Kelkit  ilçesine Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi açılması, mevcut polikliniğin hem iş yükünü hafifletecek, hem de hizmet kalitesinin artarak Kelkit,Köse ve Şiran ilçelerinde  yaşayan vatandaşların daha hızlı tedavi olabilmesi için büyük olanak sağlayacaktır. dediler.

Bizler,  Kelkit ilçemizin kanayan yaralarından birisi olan, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eksikliğimizden milletvekillerinin haberdar olduğunu zannetmiyoruz. Kendileri bölgenin hiç bir sorunu ile alakadar olmadıkları için bunu da yadırgamıyoruz. diyerek, açıklamalarına devam eden vatandaşlar ” Hastanemizde mevcut bulunan  Polikliniğimizin verdiği ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde yoğun talebin olması , mevcut şartlar içerisinde  polikliniğimizin iyi çalışmasına rağmen, randevu sürelerinde uzamalar olmaktadır.  Bu tür sorunlar ve yoğunluğun meydana gelmesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizin  ilçemiz merkezinde  kurulacak olmasını  gerekli hale getirmiştir.

Milletvekillerimiz Pektaş ve Akgül’den ilçemiz için bir çivi çakmasını bekliyoruz. Hükümet konağı arkasında eski terminal binası olarak atıl durumda bulunan binanın Ağız ve Diş Sağlığı merkezi olarak açılmasını istiyoruz. Bir kez olsun Kelkit için vekillik yaparak gerekli girişimlerde bulunmalarını ve bizlere müjde vermelerini bekliyoruz. dediler

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER