Kelkit Gündem

Bu Toplantı İyi Oldu

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve AK Parti Gümühane Milletvekilleri Cihan Pektaş ve Osman Akgül, Kelkit ilçesindeki mahalle, köy ve Belde muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini ve sorunlarını dinledi. Kelkit Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen  2020 yılı birlik, beraberlik, dayanışma ve istişare toplantısına katılan Vali Taşbilek ile birlikte Milletvekilleri Pektaş ve Akgül, Muhtarların tüm taleplerinin […]

Bu Toplantı İyi Oldu
03 Şubat 2020 - 9:39 'de eklendi.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve AK Parti Gümühane Milletvekilleri Cihan Pektaş ve Osman Akgül, Kelkit ilçesindeki mahalle, köy ve Belde muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini ve sorunlarını dinledi.

Kelkit Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen  2020 yılı birlik, beraberlik, dayanışma ve istişare toplantısına katılan Vali Taşbilek ile birlikte Milletvekilleri Pektaş ve Akgül,

Muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirterek muhtarların görüşlerini aldılar.

Kelkit Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı tarafından organize edilen dayanışa toplantısında muhtarlarla bir araya gelen Gümüşhane Valisi Taşbilek, muhtarların devlet ile vatandaş arasında bir köprü olduğunu belirterek “Bu görevleri en iyi şekilde icra etmenizi bekliyoruz” dedi.
Kelkit Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleşen ve Kurum yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıda başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, yol, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ele alındı.
Vali Taşbilek, bu tür toplantıları düzenlemelerindeki amaçlarının sorun ve sıkıntıları yerinde tespit edip çözüme kavuşturmak olduğunu söyledi.
Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, Milletvekilleri Cihan Pektaş,Osman Akgül, kurum yetkilileri ve muhtarların katılımı ile gerçekleşen 2020 yılı istişare programı ile ilgili olarak açıklama yapan Belediye başkanı Aziz Nas, Kelkit Belediyesi ve İlçe Kaymakamlığı olarak düzenlediğimiz 2020 yılı birlik, beraberlik, dayanışma ve istişare toplantımıza;Gümüşhane Valimiz, İlçe Kaymakamımız Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanımız, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz, Siyasi Parti Temsilcilerimiz, Belde Belediye Başkanlarımız, İl Genel Meclis Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, Kurum Amirlerimiz, Mahalle ve Köy Muhtarlarımızın yoğun katılımlarıyla gerçekleştirdik. İlçemiz ve köylerimizin sorunlarını dinleyerek, çözüm noktasın neler yapabileceğimizi istişare etme fırsatı bulduk. Samimi bir ortamda geçen bu anlamlı toplantının ilçemiz için hayırlı olmasını diliyor, tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. dedi

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER