Kelkit Gündem

Çalışkan “Bütünleşerek büyüyeceğiz”

AK Parti ilçe merkezine Kelkit Belediye Başkanlığı adaylık başvurusun yapan eşat Çalışkan burada yaptığı konuşmasına gerçekleştirdiği hizmetlerle cumhuriyet tarihimizin sayfalarında en mümtaz yerini alan AK Parti kadroları içerisinde bulunduğu için Allah’a hamd ederek başladı. “Yeter söz milletindir” sloganıyla siyasi çalışmalarına başlayan ve girdiği bütün seçimlerden başarıyla çıkan AK Parti’nin bu seçimlerden de alnının akıyla çıkacağının […]

Çalışkan “Bütünleşerek büyüyeceğiz”
12 Kasım 2018 - 8:20 'de eklendi.

AK Parti ilçe merkezine Kelkit Belediye Başkanlığı adaylık başvurusun yapan eşat Çalışkan burada yaptığı konuşmasına gerçekleştirdiği hizmetlerle cumhuriyet tarihimizin sayfalarında en mümtaz yerini alan AK Parti kadroları içerisinde bulunduğu için Allah’a hamd ederek başladı.
“Yeter söz milletindir” sloganıyla siyasi çalışmalarına başlayan ve girdiği bütün seçimlerden başarıyla çıkan AK Parti’nin bu seçimlerden de alnının akıyla çıkacağının altını çizen Çalışkan, AK Parti’nin bir hizmet partisi olarak kurulduğunu, halkın derdine çare bulmak için çalıştığını belirtti.
AK Parti’nin hizmet noktasında gayret gösterdiğini ifade eden Kelkit Belediye Başkan Adayı Reşat Çalışkan, “Barajlar, köprüler, havaalanları, altyapı, üstyapı tesisleri binlerce proje gerçekleştirmiştir. Enflasyon tek haneli rakamlara inmiş, dünya büyük bir ekonomik kriz yaşarken ülkemiz akılcı yönetim sayesinde bunu en az zararla kapatma yoluna gitmiştir” diyerek, şunları söyledi:
Bugün başta Ortadoğu olmak üzere, milyonlarca insan kan gölü içerisinde yaşarken, yine milyonlarca insan büyük ekonomik buhranlarla kıvranırken, milletimizin akan kan ve gözyaşının dinmesi, geleceğe güvenle bakabilmesi Ak Parti kadrolarının gösterdiği gayretlerin sonudur. Bizlere bunu sağlayan Allah’a şükrediyor, vesile olanlara teşekkür ediyoruz.
Her zaman barıştan, kardeşlikten yana olmak zorunda olduklarına dikkat çeken Çalışkan “Bunun bir tek adresi demokratikleşmedir. Bunun bir tek adresi topluma saygılı, milletin egemenliğinin olduğu bir sistemin yürürlüğe girmesi, milletimize hizmet etmek ve bu noktada sonuca ulaşmaktır. Allah’ın izniyle Türkiye’miz bu sonuca adım adım ilerlemektedir” dedi.
Ak partinin bir hizmet partisi olduğunu vurgulayan Reşat Çalışkan “Kelkit’imiz, gerek Ak Parti hükümetlerimiz, gerekse Ak Partili belediye yönetimimiz sayesinde son 11 yılda bir çok hizmet gördü. Hemşehrilerimiz şehircilik anlamında, geçmişe nazaran bir çok imkâna kavuştu ” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
Öncelikle seçilmiş bir Belediye Meclisi Üyesi olarak, bu hizmetleri insanımıza kazandıran ekibin içerisinde yer alma fırsatı verdiği için Allah’ıma şükrediyorum. Bundan büyük kıvanç duyduğumu belirtmek istiyorum.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER