Kelkit Gündem

CEVABIMIZ Hizmetlerimiz OLACAK

Belediye Baş kanlığı görevine gelmeden önce vaatleri arasında bir inci sırada yer alan ve ilk icraatları arasında yer verdiği şeffaf belediyecilik anlayışı ile hizmet üretmeye önem veren Belediye Başkanı Aziz Nas; “Belediye meclis üyelerimizin fikirlerine önem veriyoruz. Belediye hizmetlerimizi gerçekleştirirken şeffaf hizmet anlayışı ile çalışıyor, tüm meclis toplantıların da tarafıma yöneltilen tüm sorulara açıkça cevap […]

CEVABIMIZ Hizmetlerimiz OLACAK
27 Ocak 2020 - 9:32 'de eklendi.

Belediye Baş kanlığı görevine gelmeden önce vaatleri arasında bir inci sırada yer alan ve ilk icraatları arasında yer verdiği şeffaf belediyecilik anlayışı ile hizmet üretmeye önem veren Belediye Başkanı Aziz Nas; “Belediye meclis üyelerimizin fikirlerine önem veriyoruz. Belediye
hizmetlerimizi gerçekleştirirken şeffaf hizmet anlayışı ile çalışıyor,
tüm meclis toplantıların da tarafıma yöneltilen tüm sorulara
açıkça cevap veriyorum. Bu kadar şeffaf olmamıza ve meclis üyelerimizin
düşüncelerine bu kadar değer vermemize rağmen bazı düşüncelerde art niyet sezinliyorum ve bu duruma da çok üzülüyorum” dedi.
HER KONUYA VERECEK CEVABIMIZ VAR
Başkan Nas; “Biz iktidar partisiyiz , tek söz bizde. Her kim olursa olsun sokakta dahi vatandaşımız bizleri çevirip soru sorabilir. Her konuya verecek cevabımız var. Ama sergilenen davranışlarda art niyet hissettiğim vakit kusura bakmayın der işime bakarım” şeklinde konuştu.
ANlıMız AçıK YÜzÜMÜz AK
B ele diye Başkanı Nas; “Şeffaflık anlayışımızdan hiçbir sapma olmadan
hizmet üretmeye devam edeceğiz. Saklayacak hiçbir şeyimiz yok, anlımız
açık yüzümüz ak. Bizim belediye olarak saklayacağımız, hesabını veremeyeceğimiz bir konu yok. Biz bu kadar şeffaf bir şekilde şehri yönet meye çalışırken yapılan haksız davranışlar bizleri üzüyor.
Bu siyaset bir gün bitecek ve yüz yüze bakacağız . Sadece siyaset için şov
yapmak için bir şeylerin çabasında olma yalım. dedi.
BEN ıŞ YAPıP HızMET ÜrETECEğıM
Halkımızın bana tanıdığı süre içeri sin de benim işim sadece hizmet etmek olacak Bunu da hiç kimse engelleyemeyecek.Desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Benim tek isteğim el ele vererek birlik ve beraberlik içerisin de ilçemize hizmet etmektir. Bizler cevabımızı söz ile değil hizmetlerimiz ile vereceğiz” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER