Kelkit Gündem

EMİCE KELKİT’TEYDİ

Gümüşhane Üniversitesi Kelkit Aydın Doğan Meslek yüksek okulunda Kelkit’in değerlerinden onursal  başkan hemşehrimiz Aydın Doğan için özel mezuniyet töreni düzenlendi. Gümüşhane üniversitesi Kelkit Aydın Doğan meslek Yüksekokulunda düzenlenen Mezuniyet törenine Aydın Doğan,Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H.İbrahim Zeybek,Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas,Yüksek Okul müdürü Doc.Dr. Nuri Baltacı, Gümüşhane Ticaret Odası […]

EMİCE KELKİT’TEYDİ
23 Nisan 2019 - 11:40 'de eklendi.

Gümüşhane Üniversitesi Kelkit Aydın Doğan Meslek yüksek okulunda Kelkit’in değerlerinden onursal  başkan hemşehrimiz Aydın Doğan için özel mezuniyet töreni düzenlendi.

Gümüşhane üniversitesi Kelkit Aydın Doğan meslek Yüksekokulunda düzenlenen Mezuniyet törenine Aydın Doğan,Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. H.İbrahim Zeybek,Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas,Yüksek Okul müdürü Doc.Dr. Nuri Baltacı, Gümüşhane Ticaret Odası Başkanı İsmail Akçay, Gümüşhane Odalar Birliği Başkanı Beyler Kara, Kurum amirleri,öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

14. sü düzenlenen mezuniyet töreninde 113 öğrenci belge alırken, törende Aydın Doğan’a yoğun ilgi ve sevgi gösterisinde bulunuldu. Mezuniyet töreni için Memleketi Kelkit’e gelen Aydın Doğan kendisine has olarak yapılan tören için memnun olduğunu belirterek ” Çok duygulandım. Eşim Sema ve kızım Arzuhan ile Memleket havasını soluduk. Hemşerilerimizin yoğun ilgisi ve sempatisi bizleri mutlu etti. ifadelerini kullandı.

Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulunda yapılan törende Gümüşkent gazetesi Yazı işleri müdürü Ertuğrul Demir’den  Yerel Basın hakkında bilgi alan Aydın Doğan Basın sektörünün zorluklarını çok iyi bildiğini ifade etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER