Kelkit Gündem

Gönül Belediyeciliği Yapacağız

AK Parti ve MHP İttifakının Kelkit  Belediye Başkan Adayı Aziz Nas, gönül belediyeciliğiyle Kelkit’i daha ileriye taşımak istediklerini söyledi. Nas, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında İlçedeki Esnaf Vatandaşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti. Kelkit Belediye Başkan Adayı Aziz Nas, İlçe Şoförler Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Ticaret Odasını ziyaret ederek istişarelerde […]

Gönül Belediyeciliği Yapacağız
04 Mart 2019 - 8:37 'de eklendi.

AK Parti ve MHP İttifakının Kelkit  Belediye Başkan Adayı Aziz Nas, gönül belediyeciliğiyle Kelkit’i daha ileriye taşımak istediklerini söyledi.

Nas, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek olan yerel seçimler kapsamında İlçedeki Esnaf Vatandaşları ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret etti.

Kelkit Belediye Başkan Adayı Aziz Nas, İlçe Şoförler Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Ticaret Odasını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan Belediye Başkan Adayı Aziz Nas, esnaf ve sanatkarların her zaman doğrunun yanında olduğunu ifade ederek, “Ülke, vatan söz konusu olunca gerisini teferruat kabul ederek çalışıyorlar. Esnaflarımız şükreden bir kesim. Ülke söz konusu olunca devletin yanında durmasını bilen ve toplumun aksiyoner hale gelmesi için aksiyon görevi yürüten esnaflarımız bizim her şeyimiz, olmazsa olmazımızdır” diye konuştu.

Nas, 31 Mart’ta göreve geldiklerinde Kelkit esnaf ve sanatkarının emrinde olacaklarını belirterek, “Onların gelişmesi bizim gelişmemizdir. Nihayetinde hepimizin ortak amacı bu topluma, insana, insanlığa hizmet etmek. Belediyeler belki kendi mecralarında hizmet ederken, esnaf ve sanatkarımızda kendi üzerine düşen, toplumda kendilerine yüklenen görevleri ziyadesiyle yerine getiriyorlar. Kelkit hepimizin ortak değeri. Ortak değerimizi koruma, geliştirme ve dönüştürme adına elimizden ne geliyorsa yapacağız” şeklinde konuştu.

STK Ziyaretlerinde önemli açıklamalarda bulunan Nas, katılımcı belediyecilik anlayışını önemsediklerini kaydederek, “Siz bir yerde yöneticilik yapıyorsanız, orada yaşayan insanları idareye ortak etmeniz, onlarla istişare etmeniz ve kararları o insanlara ait kararlar alacak iseniz o insanlarla birlikte kararları alıp uygulamanız gerektiğini ifade ediyoruz. Bizim temel anlayışımız budur. 2019’un esas unsuru, sloganı gönül belediyeciliği. Bu anlamda bizde gönül belediyeciliği yapacağız. Gönül belediyeciliğiyle hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER