Kelkit Gündem

Her şey Çok Güzel Olacak

Kelkit Belediyesi’nin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalıştığını belirten Başkan Ünal Yılmaz, : “Biz ilk gün bu ilçede göreve başladığımızda ‘Her şey çok güzel olacak’ dedik. Belediyemizin imkanları çerçevesinde hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak ve belediyecilik hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamak adına çalışıyoruz. Halkımıza hizmeti götürüp orada bırakmıyoruz. Masa başında bilgi almıyoruz. Geliyoruz, denetliyoruz, hemşehrilerimize memnuniyetlerini soruyoruz ve […]

Her şey Çok Güzel Olacak
18 Şubat 2019 - 10:18 'de eklendi.

Kelkit Belediyesi’nin vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için çalıştığını belirten Başkan Ünal Yılmaz, : “Biz ilk gün bu ilçede göreve başladığımızda ‘Her şey çok güzel olacak’ dedik. Belediyemizin imkanları çerçevesinde hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmak ve belediyecilik hizmetlerinden faydalanmalarını sağlamak adına çalışıyoruz. Halkımıza hizmeti götürüp orada bırakmıyoruz. Masa başında bilgi almıyoruz. Geliyoruz, denetliyoruz, hemşehrilerimize memnuniyetlerini soruyoruz ve bundan sonra ne yapabiliriz üzerine istişarede bulunuyoruz. Biz bu şehri, bu şehirde yaşayanlarla yöneteceğiz. Masa başı belediyeciliği değil şantiye belediyeciliği yapmak için çalışıyoruz ve sahada tüm ekiplerimizle gayret gösteriyoruz.”

Kelkit’e  katkı sunacak birçok projeleri geliştireceklerini kaydeden Başkan Yılmaz, “Kelkit ilçemiz Gümüşhane’nin önemli ilçelerinden biri olma özelliğini taşıyor. Yapılan belediye yatırımlarına baktığımızda ilçemiz yakın bir dönemde önemli bir yol kat edecektir.Fedakarlık gösterilerek kat edilen bu kutlu yolda hepimizin imzası yer alacaktır. Halkımıza belediyemize ve şahsıma gösterdiği teveccühten ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER