Kelkit Gündem

İncir, Müracaatını Yaptı

Kelkit ilçesinin sevilen esnaflarından ve eski Kelkit AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özkan İncir, 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçim için AK Parti’ye aday adayı müracaatını gerçekleştirdi. İl Başkanlığı binasında müracaat dosyasını İl Teşkilat Başkanı ve Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mihdat Uçan’a teslim eden Özkan İncir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında, yanında durmak […]

İncir, Müracaatını Yaptı
30 Nisan 2018 - 9:58 'de eklendi.

Kelkit ilçesinin sevilen esnaflarından ve eski Kelkit AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Özkan İncir, 24 Haziran’da yapılacak olan erken genel seçim için AK Parti’ye aday adayı müracaatını gerçekleştirdi.

İl Başkanlığı binasında müracaat dosyasını İl Teşkilat Başkanı ve Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Mihdat Uçan’a teslim eden Özkan İncir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında, yanında durmak için var güçleriyle, tüm Gümüşhane gençliği adına Milletvekili aday adayı olmaya karar verdiklerini söyledi.

İncir, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olmak bizlerin en asli görevidir. Bu duygu ve Düşüncelerle Tüm Gümüşhane Gençliği Adına 27. Dönem Milletvekilli Aday Adaylığı Resmi Başvurumuzu Yaptık imzamızı Attık. İlimize, Ülkemize ve Yüce Türk Milletine Hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER