Kelkit Gündem

Jandarma Güvenlik Tedbirlerini Elden Bırakmıyor

İlçe girişinde bulunan Yol Kontrol ve Uygulama Noktasında İlçe Jandarma Ekipleri tarafından devam eden çalışmalar aralıksız sürüyor. İlçe Jandarma komutanlığı ekiplerinin hafta sonu gerçekleştirdiği Güvenlik uygulamasında sürücü ve yolcu kimlik kontrolü ile birlikte ve araçlarda arama yapıldı. Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgelerinde güven ve huzur uygulaması yaptı. Uygulamada çok sayıda araçlar kontrol edilirken, […]

Jandarma  Güvenlik Tedbirlerini Elden Bırakmıyor
11 Kasım 2019 - 10:58 'de eklendi.

İlçe girişinde bulunan Yol Kontrol ve Uygulama Noktasında İlçe Jandarma Ekipleri tarafından devam eden çalışmalar aralıksız sürüyor. İlçe Jandarma komutanlığı ekiplerinin hafta sonu gerçekleştirdiği Güvenlik uygulamasında sürücü ve yolcu kimlik kontrolü ile birlikte ve araçlarda arama yapıldı.

Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgelerinde güven ve huzur uygulaması yaptı. Uygulamada çok sayıda araçlar kontrol edilirken, vatandaşın kimlik bilgilerinden GBT kontrolleri gerçekleştirildi.
İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Adem Karabiber’in de katıldığı huzur uygulamasında Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler ilçe giriş ve çıkışları başta olmak üzere birçok noktada asayiş denetimleri gerçekleştirdi.
Kontrol noktası ve ilçe grişlerinde gerçekleştirilen uygulamada araçlar durdurulurken, kimlik kontrolü ve araçlarda arama yapıldı. Uygulamaların güvenliği sağlamaya yönelik olduğunu belirten vatandaşlar, ” Jandarmanın yapmış olduğu uygulamalardan çok memnun. olduklarını dile getirdiler. Haber / E.Demir

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER