Kelkit Gündem

Karla Mücadele Devam Ediyor

İlçe merkezi, ana cadde ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları belediye  ekiplerinin yoğun mesaisi ile devam ediyor. Olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların karla kaplanan yollarda mağduriyet yaşamaması amacıyla başlatılan kar temizleme çalışmaları kapsamında ilçenin birçok noktasında yoğun bir çalışma başlatıldı. Kelkit Belediyesine bağlı ekipler ana arterler başta olmak üzere ara sokak ve caddelerde temizlik çalışmalarını sürdürürken, Temizlik İşleri Müdürlüğü […]

Karla Mücadele Devam Ediyor
09 Aralık 2019 - 9:06 'de eklendi.

İlçe merkezi, ana cadde ve kaldırımlarda kar temizleme çalışmaları belediye  ekiplerinin yoğun mesaisi ile devam ediyor.

Olumsuz hava koşullarına karşı vatandaşların karla kaplanan yollarda mağduriyet yaşamaması amacıyla başlatılan kar temizleme çalışmaları kapsamında ilçenin birçok noktasında yoğun bir çalışma başlatıldı. Kelkit Belediyesine bağlı ekipler ana arterler başta olmak üzere ara sokak ve caddelerde temizlik çalışmalarını sürdürürken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri de kaldırımlarda kar temizliği başlattı. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, hastane ve eğitim kurumları gibi vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda, kar küreme ve tuzlama çalışmaları aralıksız sürüyor. Belediye ekiplerinin kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürüldüğünü belirten Belediye Başkanı Aziz Nas “Ekiplerimiz yağışla birlikte greyder, kepçe, kar kürüyücü, solüsyon ve tuzlama araçlarıyla meydana gelebilecek olumsuzlukları önlemek adına durmaksızın çalışmalarını sürdürüyorlar. Ana yollar başta olmak üzere sorun tespit edilen yerlere anında intikal edilerek, kar küreme ile buz önleyici solüsyon ve tuzlama çalışmaları devam edecek. Bu arada vatandaşlarımızdan isteğimiz zorunlu olmadıkça trafiğe çıkmasınlar ve toplu taşıma araçlarını kullansınlar, soba ve doğalgaz zehirlenmelerine karşı da dikkatli olsunlar” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER