Kelkit Gündem

Kaymakam Aydın, Köyleri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor

Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, köyleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Aydın, ilçeye bağlı köylerin tamamını ziyaret ederek köy muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi. Köy muhtarı ve vatandaşlardan köyün sorunlarını dinleyen Kaymakam Aydın, köylerdeki ihtiyaç sahibi ailelerle de görüşme yaparak ihtiyaçların giderilmesi konusunda gerekli girişimlerin yapılacağını belirtti. Aydın, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “İlçe Kaymakamlığı olarak bazı […]

Kaymakam Aydın,  Köyleri Ziyaret Etmeye Devam Ediyor
27 Mayıs 2019 - 9:22 'de eklendi.

Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, köyleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.Aydın, ilçeye bağlı köylerin tamamını ziyaret ederek köy muhtarı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Köy muhtarı ve vatandaşlardan köyün sorunlarını dinleyen Kaymakam Aydın, köylerdeki ihtiyaç sahibi ailelerle de görüşme yaparak ihtiyaçların giderilmesi konusunda gerekli girişimlerin yapılacağını belirtti.
Aydın, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “İlçe Kaymakamlığı olarak bazı kurum yöneticilerimizle birlikte vatandaşlarımızın çeşitli sorunlarını ve köylerimizde yapılacak çalışmalarla ilgili olarak köy ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görerek değerlendirme imkanımız oluyor.” dedi.
Belirli program çerçevesinde köylerdeki vatandaşları ziyaret eden Kaymakam Aydın, köylerin sorunlarını yerinde incelemek ve neler yapılabileceğini yerinde görmek için köy ziyaretlerine devam ettiğini belirtti. Köylerde yapımı devam eden ve biten çalışmalarını inceleyen
Kaymakam Aydın, vatandaşa hizmet için ellerinden geleni
yaptıklarını ifade etti.Köylerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına
hız verdiklerini anlatan Aydın, vatandaşların sosyal yaşamlarını ve hayatlarını kolayca sürdürmeleri için çabaladıklarını kaydetti. Kaymakam Aydın, “Köy ziyaretlerimizde vatandaşlarla bir araya gelip sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik. Köylerimizde yaşayan halkımızın sorunlarını çözmek için 7/24 saat çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
Ziyaretlere, Kaymakam Aydın’ın yanı sıra, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Çetin Kaya’da eşlik etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER