Kelkit Gündem

Kaymakam, Özel Öğrencileri Ağırladı

3 Aralık Engelliler Haftası dolayısıyla Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğrenci ve öğretmenleri Kaymakam Aziz Onur AYDIN’ı makamında ziyaret ettiler. Kelkit özel uygulama merkezi öğrenci ve öğretmenleri 3 Aralık Engelliler Haftası münasebetiyle ilçe kaymakamı Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Özel öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Aydın,öğrencilerle teker teker ilgilenerek kendileri ile sohbet etti. İlçe Kaymakamı […]

Kaymakam, Özel Öğrencileri Ağırladı
09 Aralık 2019 - 9:13 'de eklendi.

3 Aralık Engelliler Haftası dolayısıyla Özel Eğitim Uygulama Merkezi Öğrenci ve öğretmenleri Kaymakam Aziz Onur AYDIN’ı makamında ziyaret ettiler.

Kelkit özel uygulama merkezi öğrenci ve öğretmenleri 3 Aralık Engelliler Haftası münasebetiyle ilçe kaymakamı Aydın’ı makamında ziyaret ettiler. Özel öğrencilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Kaymakam Aydın,öğrencilerle teker teker ilgilenerek kendileri ile sohbet etti. İlçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın “Engellilerin önündeki bizden kaynaklanan engelleri kaldırmalıyız. Bu konuda herkesin yapabileceği bir şeyler vardır. En azından bazı şeyleri yapmayarak, engellilerin hayatlarını zorlaştıran ve onlar için engeller oluşturan bazı olumsuz alışkanlıklarımızı terk ederek onlar için bir şeyler yapmaya hemen bugün başlayabiliriz.. “dedi
Kaymakam Aydın, konuşmasının devamında, “Bu hafta, çok özel  ve güzel vatandaşlarımızın sevincine ortak olmak, sorunlarının çözümüne yönelik sosyal duyarlılık bilincini artırmak, engelleri aşabilen bu insanların bakışları, dokunuşları, sözleri ile anlatmak istediklerini anlayabilmek için bir kez daha bütün imkânlarımızı ve yüreğimizi ortaya koyma zamanıdır.
Engellilerimizin sorunlarına karşı herkesin duyarlı olduğu, onların önündeki engellerin kalktığı bir dünyayı hep birlikte kurabiliriz. Herkesin engelli adayı olduğunu unutmadan, içimizdeki engelleri aşarak bize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmek, insanlık görevimizdir,  dedi.
Herkese engelsiz bir yaşam temennisiyle; Engelliler Haftasını kutluyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum diyerek konukları ile Toplu fotoğraf çekilen Kaymakam Aydın, ziyaret sonrasında konuklarının ellerini tek tek sıkarak kendilerini yolcu etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER