Kelkit Gündem

Kelkit Belediyesinin araç filosu genişliyor

Kelkit ilçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediye Başkanlığına hibe edilen çöp kamyonu hizmet vermeye başladı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, “Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek adına araç filomuzu arttırmaya devam ediyoruz. Ekiplerimizle birlikte daha temiz bir çevre ve yeşile önem veren belediye olmaya devam edeceğiz” […]

Kelkit Belediyesinin araç filosu genişliyor
06 Temmuz 2020 - 11:15 'de eklendi.

Kelkit ilçesinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Belediye Başkanlığına hibe edilen çöp kamyonu hizmet vermeye başladı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, “Vatandaşlarımıza daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek adına araç filomuzu arttırmaya devam ediyoruz. Ekiplerimizle birlikte daha temiz bir çevre ve yeşile önem veren belediye olmaya devam edeceğiz” dedi.

Hibe olarak aldıkları çöp kamyonunun geniş bir alana yayılan Kelkit’e daha çok hizmet sunmalarına vesile olacağını dile getiren Nas, “Bu sayede, zor işleri kolaya çeviriyoruz. Ayrıca uzun zaman dilimlerinde devam eden işleri kısa sürede tamamlayarak İlçemizin birçok noktasına aynı anda iş götürebiliyoruz. Ekiplerimizle birlikte daha temiz bir çevre ve yeşile önem veren belediye olmaya devam edeceğiz. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu aracın Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından hibe olarak araç envanterimize katılmasına vesile olan başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn Murat Kurum olmak üzere, Milletvekillerimiz Sn Cihan Pektaş’a ve Sn Hacı Osman Akgül’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER