Kelkit Gündem

Kelkit’i ortak akıl ile yöneteceğiz

Kelkit’i ortak akıl ile yöneteceğiz Nas ; Halkın Belediyesiyiz Kelkit  Belediye Başkanı Aziz Nas, İlçemizin mevcut sorunlarına çözümler getiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla geleceğin Kelkit’ini oluşturuyoruz” dedi. Kelkit ilçesinde esnaf ve vatandaşların taleplerini bire bir kendilerinden alan Başkan Nas, Kelkit’i vatandaşlarla birlikte yönettiklerini belirterek, “Yaşadığımız ilçenin problemlerini alacağımız radikal kararlarla ve köklü projelerle çözmek ve daha yaşanabilir, […]

Kelkit’i ortak akıl ile yöneteceğiz
28 Ekim 2019 - 9:34 'de eklendi.

Kelkit’i ortak akıl ile yöneteceğiz
Nas ; Halkın Belediyesiyiz

Kelkit  Belediye Başkanı Aziz Nas, İlçemizin mevcut sorunlarına çözümler getiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarla geleceğin Kelkit’ini oluşturuyoruz” dedi.
Kelkit ilçesinde esnaf ve vatandaşların taleplerini bire bir kendilerinden alan Başkan Nas, Kelkit’i vatandaşlarla birlikte yönettiklerini belirterek, “Yaşadığımız ilçenin problemlerini alacağımız radikal kararlarla ve köklü projelerle çözmek ve daha yaşanabilir, örnek bir şehir haline dönüştürmek istiyoruz. Bir Şehir plansız-programsız büyüyemez, gelişemez. Bunun içindir ki Kelkit ilçemize kesinlikle ortak bir akıl gerekir. Ortak akıl ile birlikte , Bu kentin, kent vizyonunu değiştirmemiz lazım. Bu statü iyi kullanıldığı zaman ilçemizin geleceği için çok büyük bir kazanç olacaktır. Şehrimizi halkımızla, iş adamlarımızla, sivil toplum örgütlerimizle, kurum ve kuruluşlarımızla birlikte, ortak akıl ile yöneteceğiz. Bu şehirde yaşayan herkesin söz hakkı olacak.dedi.

BEN DEĞİL, BİZ DİYECEĞİZ
Belediye Başkanı Aziz Nas, “Yola çıktığımızda ‘bu şehre birlikte hizmet edelim, şehri birlikte yönetelim, güç birliği ile sorunların tespitini ve çözümünü birlikte hareket ederek yapalım’ dedik. Gücümüzü ve birlik  beraberliğimizi sağlarsak bu şehri hak ettiği yere getiririz. Her daim, Ben değil biz diyeceğiz. Halkla daima bir araya geleceğiz ve ortak akılla şehri yöneteceğiz. Bu şehri olması gerektiği yere nasıl getiririz bunları, istişare ile ortak akılla yapacağız.” dedi.

KELKİT  İÇİN ÇALIŞMAYA YORULMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Nas, göreve geldiklerinden itibaren tek dertlerinin Kelkit olduğunu ifade ederek, Biz göreve geldiğimizden beri Kelkit,Kelkit diyoruz. Hepimizin ortak derdi Kelkit, çünkü başka Kelkit yok. Kelkit ilçemizi el birliğiyle, ekonomisi ile, sanayisi ile, tarımı turizmi ile, STK’ları ile ve başta halkı ile hak ettiği yere getireceğiz. Gümüşhane’mizin lokomotifi olan, Gümüşhane’ye ağabeylik yapan Kelkit’imizin  birlik ve beraberliğini tüm Türkiye’ye göstererek bu yolda önemli bir adımı atmış olacağız. . Kelkit için çalışmaya yorulmaya devam edeceğiz. Bunun için aday olduk bunun için seçildik.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER