Kelkit Gündem

Kelkit’te metruk binalar yıkılıyor

Kelkit ilçesinde daha önce belirlenen 16 metruk binanın yıkım işlemleri devam ediyor. Kelkit Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkılan binalar daha önce İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa belirlenmişti. Küçük Cami Mahallesinde çevre sağlığı ve vatandaşların sağlığını korumak amacıyla belirlenen binalar yıkıldı. İtfaiyenin de yardımıyla sulaması yapılarak toz çıkarmadan iş makinesi yardımıyla yıkılan binaların […]

Kelkit’te metruk binalar yıkılıyor
22 Temmuz 2019 - 8:04 'de eklendi.

Kelkit ilçesinde daha önce belirlenen 16 metruk binanın yıkım işlemleri devam ediyor.

Kelkit Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yıkılan binalar daha önce İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa belirlenmişti.

Küçük Cami Mahallesinde çevre sağlığı ve vatandaşların sağlığını korumak amacıyla belirlenen binalar yıkıldı. İtfaiyenin de yardımıyla sulaması yapılarak toz çıkarmadan iş makinesi yardımıyla yıkılan binaların hafriyatları kaldırıldı.

Kimsenin kullanmadığı boş binalar için hak sahiplerine gerçekleştirilen tebligatların ardından yıkım işlemlerinin gerçekleştirildiğini kaydeden Küçük Cami Mahallesi muhtarı Uğur Ateş, mahallede bulunan yıkık, dökük, tehlikel, harabe binaları kaldırmak için yazışmaların sonuç verdiğini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER