Kelkit Gündem

MHP Kahvaltıda Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl yönetimi kahvaltıda bir araya gelerek, yeni yönetim tanıtıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl yönetimi kahvaltıda bir araya gelerek, yeni yönetim tanıtıldı. Gümüşhane MHP İl Teşkilatı gerçekleştirilen kahvaltı programında bir araya gelerek, daha önce belirlenen yeni yönetim parti teşkilatına tanıtıldı. Gerçekleştirilen programda konuşan MHP İl Başkanı Nedim Aydın, 2015 sonrası derin […]

MHP Kahvaltıda Buluştu
25 Kasım 2019 - 13:00 'de eklendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl yönetimi kahvaltıda bir araya gelerek, yeni yönetim tanıtıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşhane İl yönetimi kahvaltıda bir araya gelerek, yeni yönetim tanıtıldı.

Gümüşhane MHP İl Teşkilatı gerçekleştirilen kahvaltı programında bir araya gelerek, daha önce belirlenen yeni yönetim parti teşkilatına tanıtıldı.

Gerçekleştirilen programda konuşan MHP İl Başkanı Nedim Aydın, 2015 sonrası derin siyasetin yapılan müdahale ile bertaraf edildiğini belirterek, “Herkesin bilmesini isterim ki ülkemizi bölmek parçalamak, Türk Milleti’ni birbirine düşürmek isteyen bütün küresel güçler ve onların yerli işbirlikçileri son elli yıldır bütün oyunlarını MHP ve onun lideri üzerinden oynamak istemiştir. Dün Türkeşsiz MHP bugün Bahçelisiz MHP isteyen merkezler aynıdır. Türkiye’yi ele geçirmenin yolu lideri düşürüp MHP’yi ele geçirerek Türkiye’yi ele geçirmek isteyenler lider Devlet Bahçeli ve onun arkasında net bir şekilde duran “Bozkurtlar Duvarcına çarpmışlardır. Ne hazindir ki MHP’yi ele geçiremeyen ve Türk siyasetine şekil veremeyenler 2015’te 15 Temmuz hain darbe girişimi alçaklığına başvurmuş fakat “Amerika’nın gayrimeşru çocukları bu kez kaybetmiştir” diyen lider Devlet Bahçeli ve Türk Milleti’ni aşamamışlardır” diye konuştu.

Başkan Aydın, “Bu süreç devam ederken Yenikapı’da oluşturulan birliktelik ve devamında inkişaf eden Cumhur İttifakı’ndan rahatsız olan çevreler menfaatçiliklerine yenik düşmüş ve ittifakı bozmak için çalışmışlardır. Ancak Ülkücü-Milliyetçi hareket ve Türk Milleti liderinin arkasında durmuş ve Üç hilale sahip çıkmıştır. Türk milliyetçileri devletin bekasını öncelerken, menfaat grupları “4-5 bakanlık” derdine düşmüş ve zihniyetlerini açığa vurmuşlardır” dedi.

Aydın sözlerine şöyle devam etti;

“Oysa ki MHP başından beri bilge lider Dr. Devlet Bahçeli Bey’in “Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” ifadesinde de belirtildiği gibi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Mevzubahis vatansa gerisi teferruattır” anlayışının yılmaz bekçisi olmuştur, olmaya da devam edecektir. Son gelişmeleri, Ülkücülerin kutlu ideallerinin yalnızca MHP çatısı altında gerçekleştirilebileceğini tekrar ortaya çıkarmıştır.”

Gümüşhane’nin tereddüt etmeden liderinin emrine uyduğunu kaydeden Başkan Aydın, “Biz de Gümüşhane’de tereddüt etmeden liderimizin emrine uyduk ve önce genel merkez ataması ve sonrasında il kongresinde seçilmek suretiyle bugüne ulaştık. Son yerel seçim sürecinde il yönetiminden İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adaylığı için istifalar sonucu oluşan boşlukların doldurulması noktasından Genel Merkezimin takdirleriyle yeni bir il yönetimi oluşturduk. Bu noktada Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih YALÇIN ve liderimiz Dr. Devlet BAHÇELİ beye şükranlarımı sunuyorum. Bizimle yol yürümek isteyip yönetimimizde yer alan arkadaşlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

MHP Gümüşhane Yönetim Kurulu şu şekilde

İl Başkanı, Nadim Aydın

 il Başkan Yardımcıları,  Numan Çilenk, Fahrettin Akturk, Ziya Yapar , Kadir Atalay

 Il Sekreteri: Davut Kaban

 Il Muhasibi: Murat Saran

Secim ve Propagandadan Sorumlu il Baskan Yardimcisi: Orhan Mazman

 Sivil Toplum Kuruluslan Sorumlu il Baskan Yardimcisi: Ismail Durmuş

Teskilatlardan Sorumlu il Başkan Yardimcisi: Mete Kaya

Basin ve Halkia ilişkiierden Sorumlu il Başkan Yardimcisi: Şuayip Akhan

Hukuk islerinden Sorumlu il Baskan Yardimcisi: Kubra Altınok

 Yerel Yonetimlerden Sorumlu il Baskan Yardimcisi: Tamer Ünsal

 Asil Uyeler Temel  Ağaç,  Sezai Metin,  Nail Dabağ, Abuzer Tuncay, Fatih Arslan, Cengiz Çetin, Enver  Şahin Murat Saran, Aziz Gedik, İbrahim Çimen, Turgut Sagır, Alim Coşkun,Abdullah Pezük, Erdogan Dalma,  Fatih Mermer,  Cemal Kömürcü,  Ahmet Çelik  Sıtkı Kılıç

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER