Kelkit Gündem

Minikler Kışlada

Ülker ve Kemalettin Başer Ana Okulu öğrencileri, öğretmenleri Ebru Tuğlu ile birlikte Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Kelkit Ülker ve Kemalettin Başer Ana Okulu’nda öğrenim gören öğrenci grubu, öğretmenleriyle birlikte Sivil Savunma Haftası münasebetiyle kurumları tanıtıcı gezi programı kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. Kelkit  İlçe Jandarma Komutan Yüzbaşı Deniz Gezici ve personeli tarafından […]

Minikler Kışlada
25 Şubat 2019 - 9:13 'de eklendi.

Ülker ve Kemalettin Başer Ana Okulu öğrencileri, öğretmenleri Ebru Tuğlu ile birlikte Kelkit İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Kelkit Ülker ve Kemalettin Başer Ana Okulu’nda öğrenim gören öğrenci grubu, öğretmenleriyle birlikte Sivil Savunma Haftası münasebetiyle kurumları tanıtıcı gezi programı kapsamında İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

Kelkit  İlçe Jandarma Komutan Yüzbaşı Deniz Gezici ve personeli tarafından kapıda karşılanan öğrenciler kışlada gezdirilirken, yürütülen faaliyetlerle ilgili de öğrencilere bilgi verildi. Miniklere, jandarma teşkilatının kullandığı özel araç ve teçhizatlar tanıtıldı.

Ülker ve Kemalettin Başer Ana Okulu öğretmeni Ebru Tuğlu yapılan ziyaretle ilgili olarak ” Ne güzeldir kendini huzurlu hissetmek…Sivil Savunma Haftasına girmek üzereyken öğrencilerimizle birlikte  gerçekleştirdiğimiz İlçe Jandarma Komutanlığımızı ziyaretimiz çok verimli geçti. Çocuklarımıza gösterdikleri ilgi, sevgi ve alakadan dolayı başta Jandarma Komutanımıza , komandolarımız ve tüm erlerimize sonsuz teşekkür ediyorum ” dedi

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER