Kelkit Gündem

Ölüm banyoda yakaladı

 Şiran ilçesinde kalp hastası yaşlı adam evinin banyosunda ölü bulundu. Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kalp hastası yaşlı adam evinin banyosunda ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre ilçeye bağlı Arıtaş köyünde yaşayan Necmettin Gül (70), kalp ameliyatı olduktan sonra köyüne geldi. Tek başına yaşadığı köyünde 2 gün boyunca evinden çıkmayan Gül’ün evinin banyo ve balkonunun lambalarının sürekli yanmasından […]

Ölüm banyoda yakaladı
25 Kasım 2019 - 12:58 'de eklendi.

 Şiran ilçesinde kalp hastası yaşlı adam evinin banyosunda ölü bulundu.

Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde kalp hastası yaşlı adam evinin banyosunda ölü bulundu.

Edinilen bilgiye göre ilçeye bağlı Arıtaş köyünde yaşayan Necmettin Gül (70), kalp ameliyatı olduktan sonra köyüne geldi. Tek başına yaşadığı köyünde 2 gün boyunca evinden çıkmayan Gül’ün evinin banyo ve balkonunun lambalarının sürekli yanmasından da şüphelenen köylüler Jandarma’ya durumu bildirdi.

Evinin kapısının defalarca çalmalarına rağmen açılmayınca bu kez evin kapısını kıran vatandaşlar ve güvenlik görevlileri banyoda Gül’ün cansız bedeniyle karşılaştı. Gül’ün banyoda geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü tahmin ediliyor.

Ankara’da bulunan eşi ve 4 çocuğuna haber verilmesinin ardından Gül’ün cenazesi Şiran Devlet Hastanesinde yapılan otopsinin ardından bugün aynı köyde toprağa verildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER