Kelkit Gündem

OSB. Yönetim Kurulu Belirlendi.

Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB. Yönetim Kurulu Belirlendi. Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB Tüzel Kişilik kazandı. Konu ile alakalı Çalışmalar kapsamında İl Tarım Orman Müdürlüğü Tarımsal AltYapı Şube Başkanı; Mustafa Özçubukçu, Harita Mühendisi Hakan Büyüknalbant ve İlçe Tarım Orman Müdürü Bahadır Nasuhbeyoğlu Kelkit Ticaret ve Sanayi Odamıza bilgilendirme ziyaretinde bulundular. Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB […]

OSB. Yönetim Kurulu Belirlendi.
13 Mayıs 2019 - 11:51 'de eklendi.

Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB. Yönetim Kurulu Belirlendi.

Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB Tüzel Kişilik kazandı. Konu ile alakalı Çalışmalar kapsamında İl Tarım Orman Müdürlüğü Tarımsal AltYapı Şube Başkanı; Mustafa Özçubukçu, Harita Mühendisi Hakan Büyüknalbant ve İlçe Tarım Orman Müdürü Bahadır Nasuhbeyoğlu Kelkit Ticaret ve Sanayi Odamıza bilgilendirme ziyaretinde bulundular.

Kelkit Organize Hayvancılık İhtisas OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın olurken, Başkan Vekili Kelkit TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Servet Daltaban olarak belirlenmiştir.

Bölgemizde Tarımsal faaliyetlerin gelişmesine büyük katkısı olacak projenin ve yönetim kurulunun, Bölge ekonomisinin gelişimine katkı sunmasını diliyoruz.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER