Kelkit Gündem

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU KELKİT’E GELİYOR

   Kelkit Ticaret ve Sanayi Odasının, Gümüşhane Üniversitesi ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ile birlikte düzenleyeceği ‘’Kelkit Havzasında Küçükbaş Hayvancılığın ve Kooperatifçiliğin geliştirilmesi Çalıştayı’’ açılış konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcaklıoğlu yapacak.    17 Ocak Perşembe günü saat 10:00 da Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Yenilenen hizmet binası ve yine Kelkit Ticaret […]

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU KELKİT’E GELİYOR
15 Ocak 2019 - 9:52 'de eklendi.

   Kelkit Ticaret ve Sanayi Odasının, Gümüşhane Üniversitesi ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı ile birlikte düzenleyeceği ‘’Kelkit Havzasında Küçükbaş Hayvancılığın ve Kooperatifçiliğin geliştirilmesi Çalıştayı’’ açılış konuşmasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcaklıoğlu yapacak.

   17 Ocak Perşembe günü saat 10:00 da Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Yenilenen hizmet binası ve yine Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde KOSGEB Temsilcilik Ofisi açılışı sonrası, Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilik’in de katılımı ile Çalıştay açılış konuşmaları yapılacak. Öğleden sonra saat:13:00 de, Üniversitelerden gelen Akademisyenler ve Bakanlıklardan gelen Uzmanların sunumlarıyla Çalıştay devam edecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER