Kelkit Gündem

ŞAHIN müdüre çok iş düşüyor

Kelkit ilçe Emniyet Müdürü olarak geçtiğimiz günlerde İlçemizde göreve başlayan 2. Sınıf Emniyet müdürü Şahin Dizman’a büyük sorumluluk düşüyor.Kelkit’in yıllardır çözülemeyen Trafik Sorunu Belki Bu Sefer Çözülür. Çoğu okuyucumuz hep aynı şeyleri söylüyor ” Trafik Sorunu Ne Zaman Çözülecek ?” Gelişmekte olan ve bölgeye ev sahipliği yapan ilçemizin trafik sorununu hala çözememesi malesef üzücü bir […]

ŞAHIN müdüre çok iş düşüyor
10 Eylül 2018 - 10:13 'de eklendi.

Kelkit ilçe Emniyet Müdürü olarak geçtiğimiz günlerde İlçemizde göreve başlayan 2. Sınıf Emniyet müdürü Şahin Dizman’a büyük sorumluluk düşüyor.Kelkit’in yıllardır çözülemeyen Trafik Sorunu Belki Bu Sefer Çözülür.

Çoğu okuyucumuz hep aynı şeyleri söylüyor ” Trafik Sorunu Ne Zaman Çözülecek ?”
Gelişmekte olan ve bölgeye ev sahipliği yapan ilçemizin trafik sorununu hala çözememesi malesef üzücü bir durum.
Vatandaşların şikayet ettiği diğer konu ise Araçların gelişi güzel park edilişi,Dolmuş sürücülerinin trafikteki keyfi sürüşü, Genç sürücülerinin yüksek hızla gitmesi ve ses kirliliğine neden olan modifiye araçlar..
İlçe emniyet müdürü Dizman’dan tecrübesiyle hareket edeceğini dile getiren vatandaşlar ” Bu güne kadar vurdumduymaz bir idarecilik sistemi ile karşı karşıya kaldık. İlçemizdeki trafik sorununun problem olmaktan çıkartılacağı bir caydırıcılığı ümit ediyoruz. dediler. İlçede gelişigüzel araç parkı başta olmak üzere sürücülerin sorumsuzluğuna son verecek çalışmalarla Kelkit bir o kadar daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe olacaktır.
İlçe Emniyet müdürü Şahin Dizman’a güvendiklerini dile getiren vatandaşlar,Yeni müdürün Tecrübesiyle sorunun hakkından geleceğini belirttiler. / Hbr. K.Tunç

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER