Kelkit Gündem

UTANMA YOK

Kelkit siyasetinde en verimsiz dönem, mevcut milletvekilleriyle birlikte yaşanıyor.  Siyasetin Kelkit ilçesine verdiği trajik zararlar, kimsenin umurunda değil. Günü kurtarmaya çalışan sözüm ona siyasetçiler, kamuoyundan da her geçen gün tepki alıyor. AK parti iktidarının Kelkit ilçesine verdiği en büyük zarar,  ilçenin sahipsizliğinin devam etmesi oldu. İstenmemelerine rağmen Ankara’dan aday olarak bölgeye gönderilen isimlerin, AK parti […]

UTANMA YOK
10 Eylül 2019 - 11:12 'de eklendi.

Kelkit siyasetinde en verimsiz dönem, mevcut milletvekilleriyle birlikte yaşanıyor.  Siyasetin Kelkit ilçesine verdiği trajik zararlar, kimsenin umurunda değil. Günü kurtarmaya çalışan sözüm ona siyasetçiler, kamuoyundan da her geçen gün tepki alıyor.

AK parti iktidarının Kelkit ilçesine verdiği en büyük zarar,  ilçenin sahipsizliğinin devam etmesi oldu. İstenmemelerine rağmen Ankara’dan aday olarak bölgeye gönderilen isimlerin, AK parti ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan hatırına kayda değer oy oranlarıyla, seçilmelerinin yararını görmeyen ilçemiz Kelkit’te,  ivme her geçen gün aşağıya doğru ilerliyor.

Siyasi erkin  kabul görmediği ilçede, Teşkilatın yok olan kariyeri, AK partiye olan bakışı her geçen gün değiştiriyor. AK partinin 2002 ruhunu kaybettiği ilçede, davul kimin boynunda tokmak kimin elinde belli değil. iddiaları kamuoyunda dillendiriliyor

Kelkit ilçesinin kaybolan itibarının sebebi olarak gösterilen  Milletvekillerinin, keyfi tavırları da kamuoyunda Utanmaları yok yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Gazetemize gelerek iktidarın yanlış yapmakta ısrar ettiğini dile getiren vatandaşlar, tepkilerinin ilgili yerlere ulaştırılması amacıyla açıklamalarda bulundular. Gümüşhane genelinde son 5 yılın en verimsiz dönemini yaşadıklarını dile getiren vatandaşlar ”  İçimizde AK Parti ruhu kalmadı. Gerek il gerekse ilçe Teşkilatları  ortada.  Hiç birisinin Gümüşhane diye bir derdi yok. Herkes kendisini ve çevresini kurtarma derdinde. Milletvekillerinin utanmaları da yok. Memleketin  itibarını yerle bir ettiler.  Sayın Genel başkanımız Erdoğan halen yalnız ve tek adam olarak mücadelesini verme gayretinde. Bizler genel başkanımızın arkasında olmaya devam edeceğiz, ancak ne acıdır ki kapı kilit tutmuyor. AK partiye o kadar zarar verildi ki bunların müsebbipleri, milletvekillerinin kendileridir iddiasında bulundular. 

Milletvekillerinin utanmadan Kelkit’e gelerek belediyeyi ziyaret ettiğinin altını çizen vatandaşlar ” Zannediyoruz ki belediyenin borçlarını ödemek için para getirdiler. Belediye başkanına destek olmak için kaynak buldular. Ama tam aksine  Kelkit bu vekillerin umurunda hiç bir zaman olmadı. 14 Belediyenin 11’ini kaybeden vekiller bu ilçenin ve tüm Gümüşhane caddelerinde utanmadan sıkılmadan gezebiliyorlar ise AK parti bitmiştir ifadelerini kullandılar.

Genel başkan Erdoğan’a seslerini duyurmak isteyen vatandaşlar ” Sayın Erdoğan,bunlarda utanma yok. Bunlar size zarar veriyorlar. Gümüşhane en talihsiz dönemini yaşadığı teşkilatlarla ve milletvekilleriyle arasına mesafe koymuştur. Teşkilatların değiştirilmesi ve milletvekillerinden de hesap sorulması, halkımıza güven ve cesaret verecektir.ifadelerini kullanarak  iddia ve görüşlerini sonlandırdılar.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER