Kelkit Gündem

Vekil Dediğin Maharetli Olur

Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş’ın siyaset arenasındaki becerileri  ile bölgemizin  hızlı kalkınma ve ardı ardına gelen yatırımlarla desteklendiği iddia edildi. Bu desteklenmeler ile birlikte,vekillerimizin el becerileri de gözlerden kaçmadı. 1 Nisan 2019 sabahına 11 Belediyeyi kaybederek uyanan Milletvekillerinin  bu siyaset bilimciliği ve başarısına  el becerilerini de ilave etmiş olmaları çok şanslı olduğumuzun […]

Vekil Dediğin Maharetli Olur
20 Mayıs 2019 - 10:41 'de eklendi.

Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş’ın siyaset arenasındaki becerileri  ile bölgemizin  hızlı kalkınma ve ardı ardına gelen yatırımlarla desteklendiği iddia edildi. Bu desteklenmeler ile birlikte,vekillerimizin el becerileri de gözlerden kaçmadı. 1 Nisan 2019 sabahına 11 Belediyeyi kaybederek uyanan Milletvekillerinin  bu siyaset bilimciliği ve başarısına  el becerilerini de ilave etmiş olmaları çok şanslı olduğumuzun göstergesi olarak yorumlandı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ile ilgili olarak  görüşlerini dile getiren  vatandaşlar, Milletvekillerimizle gurur duyuyoruz. Çok çalışkan ve aktif  oldukları için boş vakitleri söz konusu değil.  Gümüşhane genelinde her işi bitirmiş olacaklar ki ot biçerek mesaj vermek istemişler. AK Partili 14 Belediyenin 11’ini kendileri kaybetmemiş gibi rahatlar. Bölgemiz il ve ilçeleri ile muhtemelen  yatırıma doymuş olacak ki kendilerinden hiç bir talebimiz yok, keza, böyle bir beklentimiz de yok. Tek Temennimiz Erken seçim Kararının alınması ve kendilerinden bir an önce kurtulmamız “diyerek mizahi eleştirilerini dile getirdiler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER